BEYAZ REZİDANS 2

Beyaz Rezidans 2, İstanbul’un Avrupa yakasında, merkezi konumu ve değişen çehresiyle son yılların dikkat çeken çekim noktalarından Topkapı’daki yaşam merkezini genişletiyor.

PROJE TİPİ

KONUT

YER

KADIKÖY / İSTANBUL

DAİRE SAYISI

31 mağaza ve 132 daire

WEB SİTE

beyazrezidans.com.tr

01.

MODERN YAŞAMIN MERKEZİ

Toplam 34.330 m2 inşaat alanına sahip olan Beyaz Rezidans 2 Topkapı, farklı büyüklükteki daire ve mağaza tiplerine sahip üç bloktan oluşuyor. Toplam 31 mağaza ve 132 daireye ev sahipliği yapan Beyaz Rezidans 2, modern mimarisi ile bulunduğu bölgeye özel bir ambiyans katıyor.

02.

BEYAZ REZİDANS’TA SOSYAL HAYAT

Beyaz Rezidans 2 Topkapı, sunduğu ortak yaşam alanlarıyla aileler ve çocukları için sosyal ve doğal bir yaşamın kapılarını aralıyor.Açık-kapalı havuz, fitness odası, sauna, Türk hamamı, kafeterya, çocuk oyun odası, mini basketbol sahası, squash, sinevizyon ve amfitiyatro gibi hem büyüklerin hem de çocukların hayat kalitesini yükselten tesisler,Beyaz Rezidans 2 Topkapı sakinlerinin hizmetinde.

03.

BEYAZ REZİDANS’TA ALIŞVERİŞ

Beyaz Rezidans 2 Topkapı, bünyesindeki mağazalarla sizi yepyeni bir sosyal yaşamla tanıştırıyor. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterlilikteki mağazalarıyla Beyaz Rezidans 2 Topkapı, hayatınızı kolaylaştıracak. Bulunduğu bölgeyi çekim merkezi haline getiren, sakinleri için alışveriş alternatifleriyle dolu bir yaşam vadeden proje, yatırımcılara da eşsiz fırsatlar sunuyor.

BEYAZ REZİDANS 2

Toplam 34.330 m² inşaat alanına sahip olan Beyaz Rezidans 2 Topkapı, farklı büyüklükteki daire ve mağaza tiplerine sahip üç bloktan oluşuyor. Toplam 31 mağaza ve 132 daireye ev sahipliği yapan Beyaz Rezidans 2, modern mimarisi ile bulunduğu bölgeye özel bir ambiyans katıyor.

ÖNERİLEN PROJELER