Başkanın Mesajı

Yola çıktığımız günden bu yana ülkemiz için üretmek, değer katmak ve insanlarımız için istihdam sağlamak, en önemli amaçlarımızdı. 1972 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz sektörde önce taahhüt işleri sonrasında ise İstanbul merkezli konut ve ticari binalar yapmaya başladık. İlk dönemlerde ortaklık şeklinde devam eden inşaatlarımızı 1983 yılından itibaren Beyaz İnşaat A.Ş’yi kurarak devam ettirdik. Halen ülkemizin en önemli sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe İstanbul’un marka değerini yükselten projeler yapmaya devam ediyoruz.

Bugüne kadar İstanbul’un çeşitli bölgelerinde binlerce konut, işyeri, alışveriş merkezi yaptık. 2000’li yıllara kadar İstanbul’un marka değeri yüksek ilçelerinde birçok lüks konut ve işyeri projelerini hayata geçirdik. 2000’li yıllardan sonra da lüks konut ve işyeri projelerine ek olarak orta gelir gruplarına yönelik projeler geliştirerek teslimatlarını gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu noktada devam eden projelerimizde inşa çalışmaları hızla devam etmektedir.

Şirket olarak hayata geçirdiğimiz bazı konut projelerimiz; Etiler Ulus bölgesinde birçok konut projesi, Levent’te Beyaz Vadi Konakları, Etiler’de Şeker Vadi Konakları, Tarabya’da Kırkkonak Tarabya projesi, Florya’da Florya Park ve Ihlamur Konakları, Topkapı’da Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1 ve 2, BeyazPark 1 – BeyazPark 2 Konutlarını sayabiliriz.

İşyeri projelerimizden; 1. Levent Büyükdere caddesinde Levent İş Merkezi ve yine 4. Levent Büyükdere caddesinde Beyaz Plaza 1, Beyaz Plaza , 2 Beykent Beyaz Plaza Topkapı’da İstinye Üniversitesi’nin kullandığı binaları sayabiliriz.

Ortak Girişim olarak yapılan projeler; Kemer Beyaz Konaklar, Beykoz Günyüzü Konakları, Ataköy’de APLUS AVM, Ataköy Konakları, Bahçeşehir’de; Bahçeşehir Park projesi, Koşuyolu’nda ise Koşuyolu Konakları olarak sıralanabilir.

Çalışma Hayatındaki Önceliklerimiz;

  • Yaptığımız projelerde daima, daha çok para kazanmayı değil daha yaşanabilir binalar yapmayı hedefliyoruz. Önceliğimiz çok kazanmak değil itibarlı olmaktır. Bunun için güvenli çevre dostu yapılar inşa etmekte, müşteri memnuniyetini öne çıkartmakta ve müşterilerimizin yaptığı yatırımın yüksek prim yapmasını sağlamakta kararlıyız.
  • Bundan sonraki projelerimizde de teknolojinin imkânlarından en iyi şekilde yararlanarak İstanbul’un marka değerini yükselten önemli yapılar inşa etmeye devam edeceğiz.
  • Çalışanlarımızı ailemizin bir parçası olarak görüp mutlu ve sıkıntılı günlerinde yanlarında olmak onların sorunları ile ilgilenmek önemli önceliklerimizdendir.

MUAMMER BEYAZ
Yönetim kurulu başkanı