Beyaz İnşaat Tarihçe

TARİHÇE

1972 yılında dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Beyaz İnşaat AŞ, 50 yıldır bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucuları Ali Beyaz, Muammer Beyaz ve Nizamettin Beyaz liderliğinde faaliyet gösteren şirketimiz, günümüzde lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir. Beyaz İnşaat A.Ş, 3500'in üzerinde konut, 650'yi aşkın ticari alan ve 6 adet modern ofis ve lüks AVM projelerinin inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul 2. Ulus'ta bulunan firmamız, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. Beyaz İnşaat A.Ş, 01.01.2014 tarihinden itibaren; Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Beyaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nizamettin Beyaz ve Yönetim Kurulu üyeleri Mesut Beyaz, Yener Beyaz, Can Beyaz ve Caner Beyaz yönetiminde İstanbul'un marka değerini yükselten projeleriyle faaliyetlerine devam etmektedir. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Beyaz İnşaat A.Ş Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen firmamız, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Sektöre adım attığı ilk günden itibaren kaliteli projeler yükselten Beyaz İnşaat A.Ş, bugün yılların getirdiği birikimle sektöründe ayrıcalıklı bir konuma sahip olmuştur. Misyonu; “Her projede daha ileriye” olan şirketimiz, sürekli gelişim içerisinde olmuş ve ülkesine değer katma amacıyla çalışmaya devam etmiştir. Bugün de bu amaçları doğrultusunda çalışan firmamız, inşaat sektöründe standartları belirleyen konumunu güçlendirmektedir. Beyaz İnşaat A.Ş; bu doğrultuda yürüttüğü projelerin tamamında yenilikçi ve modern teknolojileri kullanarak yeni nesil konut ve yapıları inşa etmeye devam edecektir.
Beyaz İnşaat Misyon
Beyaz İnşaat Vizyon

VİZYONUMUZ

Beyaz İnşaat A.Ş, “Kaliteli yaşam için kaliteli yapı” felsefesiyle yola çıkmış olup, bu amaca uygun olarak gerçekleştirdiği tüm projelerde yüksek kalitede modern ve estetik yaşamları inşa etmektedir. Şirketimiz; bu doğrultuda şehirlere değer katmakta, müşterilerinin beklentilerine uygun projeler üreterek, satış sonrası koşulsuz memnuniyet hedefindedir. Beyaz İnşaat A.Ş bu doğrultuda; teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmeye devam etme, dünya standartında yapılar ortaya koyma ve güvenli yaşam alanları oluşturma vizyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaya devam etmektedir.