Florya Ihlamur Konakları

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek konuma sahip, orman ve şehir birlikteliğini içinde barındıran özel bir proje. Ihlamur Konakları Florya, E5 yoluyla başlayıp Marmara Denizi sahiline kadar uzanan bir alana yayılıyor.

PROJE TİPİ

KONUT

YER

FLORYA / İSTANBUL

DAİRE SAYISI

73

WEB SİTE

floryaihlamurkonaklari.com

01.

Her Adımda Yeşile Dokunan Bir Yaşam

Ihlamur Konakları, 11 dönüm içerisinde 8.000 m2 peyzaj yeşil alana sahip, doğayı kucaklayan bir proje.

02.

Hayatınıza Yer Açın!

Yatay düzlemde 3 katlı yapılar, yaşamda size yer açacak. 11 blokta 73 daireden oluşacak Ihlamur Konakları; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire seçenekleriyle hayatınızı genişletmeye hazırlanıyor

03.

İstanbul’un Ortasında Tatil Beldesi Ferahlığında

Doğal, havası temiz, taze bir yaşam var burada… Ihlamur Konakları’nda, istediğiniz an kendinizi bulacağınız, ikişer adet hamam ve sauna bulunmakta.

Lüksü doğayla yaşamaya Ihlamur Konakları Florya’ya…

Bu lüksü hak ettiniz. Bu lüks, doğanın sunduğu ayrıcalıklarla bütünleşti, mütevazı sadelikten ödün vermedi. Bu fırsat, ailenizi sımsıkı kucaklayacak. Eve giden yolda, Ihlamurlar altında…

Yatay düzlemde 3 katlı yapılar, yaşamda size yer açacak. 11 blokta 73 daireden oluşacak Ihlamur Konakları; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire seçenekleriyle hayatınızı genişletmeye hazırlanıyor. Herkesin büyük ve ferah müstakil bir yaşam alanı olacak.

ÖNERİLEN PROJELER