KOŞUYOLU KONAKLARI

Mis gibi çam kokularının yükseldiği ferah Çamlıca Tepesi ile İstanbul’un nişanesi Boğaziçi’nin en güzel kapısı Kadıköy’ün arasında yer alan güzide semt; Koşuyolu…

PROJE TİPİ

KONUT

YER

KADIKÖY / İSTANBUL

DAİRE SAYISI

58 daire

WEB SİTE

kosuyolukonaklari.com

01.

Geniş Peyzaj Alanı İle Ferah Alanlar

Yeşil alanlarda özgürce vakit geçirmek hakkınız! Hem çocuğunuz hem de sizin için, günün stresini atabileceğiniz, enerji depolayıp saatlerce keyifli vakit geçirebileceğiniz geniş peyzaj alanları ayırdık! Çocuklarınız özgürce koşsun, hem onlar mutlu olsun, hem siz mutlu olun!

02.

Nezih Komşular, Mutlu Aileler

Koşuyolu Konakları’ndaki ortak hayalimiz, nezih bir aile ve komşuluk ortamı. Çünkü istiyoruz ki, yaşam alanınızdaki tüm komşularla keyifli ve mutlu vakit geçirin. Bu sebeple, aile değerlerine sahip çıkan, gönül rahatlığı ile iletişim kurabileceğiniz komşularla sizleri bir araya getiriyoruz.

03.

Şehre Açılan En Merkezi Nokta

Kadıköy’ün en nezih semti Koşuyolu’nda güne başlamak harika…
Sabah uyanıp mahallenin en sevdiğiniz kahvecisine uğrayabilir, mini bir şehir turu ardından Acıbadem Metro Durağı’na ya da Marmaray’a yürüyerek ulaşabilirsiniz.

KOŞUYOLU KONAKLARI

İstanbul’un enerji dolu semti Koşuyolu’nda, günün stresini atar ve derin bir nefes alırsınız. Hayatın ritmini yakalamak, kültür-sanat aktivitelerine katılmak, arkadaşlarınızla mahallenin prestijli restoran ve kafelerinde buluşmak istediğinizde, arabanızla uzak mesafeler katletmenize gerek olmaz; çünkü bu nezih semtte her yer yürüme mesafesindedir.. Hastaneler, okullar, parklar, alışveriş mekanları ve şehrin odak noktaları bir adım ötenizdedir !

ÖNERİLEN PROJELER